19123.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Rogers, Agnes: Metropolis. An American City in Photographs. New York and London, 1934, Harper & Brothers Publishers. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.