Werbungen

Zahl der Lose: 257

Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.
17086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
17087.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.
17088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17089.

Rufpreis:
2 000 HUF

17090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeged, Kecskeméti Antal reklámos fém notesztartó és fejléces notesz 8x13 cm
17091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
17092.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ági Lajos vasáruk és kocsirészek raktára számolócéda
17093.

Rufpreis:
1 600 HUF

17094.

Rufpreis:
5 000 HUF

17095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Brit Királyi Haditengerészet), gyűrűs albumban / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Royal Navy), in ring binder
17096.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Monofil düsesz paszpollal! Divat reklám- vagy plakátterv, akvarell, papír, feltehetően 1960 körül, olvashatatlan jelzéssel és ajándékozási sorokkal, üvegezett fakeretben, 34,5x16,5 cm
17097.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF