Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.
Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.
Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Dogs), in album sheets
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Brit Királyi Haditengerészet), gyűrűs albumban / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Royal Navy), in ring binder
Monofil düsesz paszpollal! Divat reklám- vagy plakátterv, akvarell, papír, feltehetően 1960 körül, olvashatatlan jelzéssel és ajándékozási sorokkal, üvegezett fakeretben, 34,5x16,5 cm