Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.
1915 Osztrák-magyar 30 és feles mozsár (Škoda 30.5 cm Mörser) tüzérségi megfigyelőállása a fronton, I. világháborús fotó, apró sarokhiánnyal, 9x14,5 cm // 1915 Austro-Hungarian 30.5 cm howitzer (Škoda 30.5 cm Mörser) artillery observation post on the front, WWI photo, minor corner damage, 9x14.5 cm
Japán porcelán katonai lakkozott tálca. cca 1940-1944, a második világháborús Japán klasszikus szimbólumaival díszítve, sérült lakkozással, jelzett, 30x21 cm