https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 218

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1868 Pesten tartott tanácsülés jegyzőkönyvének kivonata, Slezák Imre cs. kir. 12. tüzérezredbeli katonának házassági engedélyéről, beazonosítandó aláírással (Andrássy József?), fejléces papíron
1
17624.

1868 Pesten tartott tanácsülés jegyzőkönyvének kivonata, Slezák Imre cs. kir. 12. tüzérezredbeli katonának házassági engedélyéről, beazonosítandó aláírással (Andrássy József?), fejléces papíron

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm
1
17625.

cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17626.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor labdarúgó csapata Sport und Turn Verein Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecsétjével / Sport und Turn Verein football team in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo
1
17627.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor labdarúgó csapata Sport und Turn Verein Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecsétjével / Sport und Turn Verein football team in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor. 1919. augusztus 20. Szent István napi tornaünnepség, tornászok. Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Saint Stephen's Day at the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, military gymnasts parade, football field. photo
1
17628.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor. 1919. augusztus 20. Szent István napi tornaünnepség, tornászok. Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Saint Stephen's Day at the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, military gymnasts parade, football field. photo

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieche's Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.
1
17629.

cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieche's Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881 Az S.M. Corvette Friedrich parancsnokának szóló levél a ragusai kikötő pénügyi osztályától / 1881 Folded letter from the Office of the Finance Director, Trieste, to the Command of the S.M. Corvette Friedrich in Gravosa, the deep-sea water port of Ragusa (Dubrovnik).
1
17630.

1881 Az S.M. Corvette Friedrich parancsnokának szóló levél a ragusai kikötő pénügyi osztályától / 1881 Folded letter from the Office of the Finance Director, Trieste, to the Command of the S.M. Corvette Friedrich in Gravosa, the deep-sea water port of Ragusa (Dubrovnik).

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai visszamásznak a fedélzetre egy partraszállási manőver után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Two boatloads of marines in full uniform clamber on board S.M.S. Babenberg, possibly following a landing maneuver.
1
17631.

1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai visszamásznak a fedélzetre egy partraszállási manőver után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Two boatloads of marines in full uniform clamber on board S.M.S. Babenberg, possibly following a landing maneuver.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-III tengeralattjárója, fotó, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M.S. S.M. U-III submarine photo modern copy 14x9 cm
1
17632.

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-III tengeralattjárója, fotó, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M.S. S.M. U-III submarine photo modern copy 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-I. tengeralattjárója, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M. U-I docked in Pola. The crew is lined up on the pier and the submarine is flying the k.u.k. Kriegsmarine flag. modern copy
1
17633.

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-I. tengeralattjárója, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M. U-I docked in Pola. The crew is lined up on the pier and the submarine is flying the k.u.k. Kriegsmarine flag. modern copy

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai tisztítják a hajót szénrakodás után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Buckets, brushes, and rags in hand, sailors engage in the back-breaking chore of making S.M.S. Babenberg ship-shape after loading coal.
1
17634.

1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai tisztítják a hajót szénrakodás után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Buckets, brushes, and rags in hand, sailors engage in the back-breaking chore of making S.M.S. Babenberg ship-shape after loading coal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-XV. tengeralattjárója. modern nagyítás 13x9 cm / S.M. U-15 k.u.k. submarine photo modern copy 13x9 cm
1
17635.

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-XV. tengeralattjárója. modern nagyítás 13x9 cm / S.M. U-15 k.u.k. submarine photo modern copy 13x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse