https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 264
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3283626
17030
481
0
9000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok de elég sok más jellegű okmány is 100 db 3283620
17031
481
0
9000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok 100 db 3282743
17032
481
0
4000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
5 darab kávés zsák, klf márkák, közötte nagy méretűek is 3282530
17033
481
0
9500
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900, "Hirmann Ferencz Fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tábla, 18x14 cm 3290829
17034
481
0
3600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1930 Filmes nyomtatványok: Plakát, Reklámos levelezőlap, mozi reklám nyomtatvány 3136342
17035
481
0
20000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3232841
17036
481
0
10000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Törley szecessziós menükártya, 1914 jan. 27., francia nyelvű menüsorral, rajta izgalmas italokkal (Chablis, Haut Brion gr. Vin 1870., Haut Sauterne), a fejléces a Törley-kastéllyal és gyárral, színes litográfia, vágott felső és alsó szélekkel, foltos, 23x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3288286
17037
481
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
Das Lot is nicht erreichbar
3288287
17038
481
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
Das Lot is nicht erreichbar
3288288
17039
481
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
Das Lot is nicht erreichbar
3288285
17040
481
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
Das Lot is nicht erreichbar
3288562
17041
481
0
1600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1907, 2 darab Dr. Vadász Aladár fejléces vény.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse