https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Werbungen

Zahl der Lose: 264

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok de elég sok más jellegű okmány is 100 db
1
17030.

cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok de elég sok más jellegű okmány is 100 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok 100 db
1
17031.

cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok 100 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
5 darab kávés zsák, klf márkák, közötte nagy méretűek is
1
17032.

5 darab kávés zsák, klf márkák, közötte nagy méretűek is

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900, "Hirmann Ferencz Fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tábla, 18x14 cm
1
17033.

cca 1900, "Hirmann Ferencz Fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tábla, 18x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1920-1930 Filmes nyomtatványok: Plakát, Reklámos levelezőlap, mozi reklám nyomtatvány
1
17034.

cca 1920-1930 Filmes nyomtatványok: Plakát, Reklámos levelezőlap, mozi reklám nyomtatvány

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.
1
17035.

cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914 Törley szecessziós menükártya, 1914 jan. 27., francia nyelvű menüsorral, rajta izgalmas italokkal (Chablis, Haut Brion gr. Vin 1870., Haut Sauterne), a fejléces a Törley-kastéllyal és gyárral, színes litográfia, vágott felső és alsó szélekkel, foltos, 23x15 cm
1
17036.

1914 Törley szecessziós menükártya, 1914 jan. 27., francia nyelvű menüsorral, rajta izgalmas italokkal (Chablis, Haut Brion gr. Vin 1870., Haut Sauterne), a fejléces a Törley-kastéllyal és gyárral, színes litográfia, vágott felső és alsó szélekkel, foltos, 23x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17037.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17038.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17039.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17040.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1907, 2 darab Dr. Vadász Aladár fejléces vény.
1
17041.

1907, 2 darab Dr. Vadász Aladár fejléces vény.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse