Görösy Antal (?-?) festménye után: Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ban. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Székely Aladár, Bp. kiadása. XIX. sz. utolsó harmada. 40x60 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett fakeretben.