11212.
Beendet 481. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége gémeskúttal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm