11250.
Beendet 481. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni fények, 1970. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm