Lakatos Artúr jelzéssel:, Paul Signac után: A kikötő színei. Olaj, vás... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1500002/Lakatos-Artur-jelzessel-Paul-Signac-utan-A-kikoto-szinei-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent~II3288871
3288871
11195
481
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Lakatos Artúr jelzéssel:, Paul Signac után: A kikötő színei. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Javított. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50×65 cm. / oil on canvas, signed, restored, framed