11014.
Beendet 481. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány. Olaj, vászon, kartonon, hátoldalán ceruza tanulmányrajzokkal és Erdélyi Emil budapesti művészellátó 1930-35 körüli bélyegzésével, 27×36,5 cm