11101.
Beendet 481. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
C. Brückner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. Hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal és viaszpecsétekkel. 38,5x29 cm