T. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 köz... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500001/T-Mokossiny-Kato-mukodott-a-nagybanyai-szabadiskolaban-1923-1926-kozott-Moso-menyecske-Olaj-~II3285689
3285689
10918
481
42000
Beschreibung: T. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Mosó menyecske. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 34x29,5 cm
: nagy_andras