Hajdú István (Etienne Hajdu, 1907-1996): Kék szakál hetedik felesége (Bartók), 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (96/100). 48x24 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (96/100). Framed