Tétel

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Farkas István (1887-1944): Kovács telefonista (magyar katona portréja). Ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 2215/977 sz. bírálati címkéjével. Bírálat szövege: "Farkas István jelzett ceruzavázlata". Üvegezett fakeretben. 21x18,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras