B. Hajdú László (1926-1998): Emléklap II. János Pál pápa magyarországi látogatása alkalmából. Nyomat, papír. Hátoldalán jelzett és II. János Pál pápa köszönölevelének fénymásolatával. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm