https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 825
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3138488
16809
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812333
16810
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1544014
16811
481
0
700
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2689468
16812
481
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3137415
16813
481
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes régi fotó tétel, közte vasutas tiszt, családi fotók, iskolai csoportkép, össz. 9 db, változó állapotban, 10x6 cm és 27x21 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
3224262
16814
481
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3071973
16815
481
0
700
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1981 Fészek Galéria Párizs-Budapest fotókiállítás bemutató és meghívó 5 db fotó reprodukcióval 20x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3072134
16816
481
0
500
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fiatal magyar fotó 1990 után 6 db fotó reprodukció és kísérőfüzet 24x20 cm Borítékban
Das Lot is nicht erreichbar
3154872
16817
481
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3177131
16818
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910-1960 Kb 20 db fotó, benne katonai is, tablóképek, nagy méretűek
Das Lot is nicht erreichbar
3210694
16819
481
0
3800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Aczél Ilona (1929-2000) festőművész 1970 körül készült falképeiről készült össz. 5 db fotó, ebből 2 db Markovics Ferenc pecséttel jelzett felvétele, egyik színes. 13x17 és 18x24 cm méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
2964377
16820
481
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse