Foto

Zahl der Lose: 825

cca 1870 Hölgy fotóalbummal, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, vágott karton, 14×10 cm
16556.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes fotó tétel, régi és modern, összesen kb. 30 db, különféle témában (közte katonai is), változó állapotban, 4,5x4 cm és 18x13 cm között
16557.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1975 Galgóczi Erzsébet (1930-1989) Kossuth-díjas író, forgatókönyvíró, országgyűlési képviselő portréja társaságban, Molnár Edit (1933-) Balázs Béla-díjas fotóművész hátoldalán jelzett fotója, 17,5x12 cm
16558.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1890, Mariaffi Albert fotója, Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kis folttal, megvágott, 9,5x6,5 cm
16559.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

16560.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1860 Mayer György (1817-1885) budapesti fényképész felvétele kabinetfotó 11x16 cm
16561.

Rufpreis:
1 000 HUF

16562.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900 Csecsemő (kislány) portréja fülbevalókkal, feje fölött egy (kitömött?) madárral, rendkívül érdekes keményhátú fotó Kossak József aradi fényképész műterméből, kissé kopott, 16,5x11 cm
16563.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1880 Elegáns fiatal hölgy portréja, kabinetfotó Letzter Simon kassai műterméből, kissé sérült, vágott szélekkel, 20,5x10,5 cm
16564.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Fiatal hölgy és férfi portréja, keményhátú fotó Berghammer János (Munkács és Beregszász) műterméből, kissé kopott, 16x11 cm
16565.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 Gyerekek portréja, keményhátú fotó Rek Matild zsolnai műterméből, 16,5×10,5 cm
16566.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Kalmár budapesti műterméből, 21,5×11,5 cm
16567.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF