https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 825
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3287150
16012
481
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1977-1980 Takács István: Prága sorozat, 3 db fotó, 23×15, 24×15 és 28×30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3285832
16013
481
0
3600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3281663
16014
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Mélázás (1921). Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 10x13 cm / 20x26 cm 3281659
16015
481
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Vidarény Iván (1887-1982): Tabán (1928) jelzett vintage fotó nagyítás 18x13 cm Paszpartuban 3290086
16016
481
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Demeter (1931-2017): Fábri Zoltán és Kovács András rendez, 4 db részben feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 24×18 cm 3288084
16017
481
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3288094
16018
481
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Eifert János (1943- ): India, kalkuttai részlet, 1974 körül, hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 18x23,5 cm 3288091
16019
481
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Eifert János (1943- ): Fénytanulmány, 1970 körül, hátoldalán pecséttel jelzett és ceruzával jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 24x18 cm 2964366
16020
481
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2494531
16021
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3119891
16022
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3230636
16023
481
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse