Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.