Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Vámosi Pap István: Egyházi beszédek és imádságok a lelki pásztoroknak kathedrai tanításokon kívüli vallásos foglalatosságaiban. Első rész: Mellyben vannak a' templomban, úgymint: sákrámentomok' kiszolgáltatásakor, confirmatiókor, házassági összeköttetéskor, stb. mondandó beszédek és imádságok. Pápa, 1840, a' Ref. Főiskola' Betűivel Szilády Károly' költségén, I-VIII+9-190+2 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Zeke Lajos siklósi református lelkész 1877-es bejegyzésével és névbélyegzésével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras