Katolikus lexikon I-IV. [Két kötetben.] Szerk.: Bangha Béla. Bp., 1931... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Bucher/Bucher-Religion~2000033/Katolikus-lexikon-I-IV-Ket-kotetben-Szerk-Bangha-Bela-Bp-1931-1933-Magyar~II3289432
3289432
20999
481
Books: Religion
Beschreibung: Katolikus lexikon I-IV. [Két kötetben.] Szerk.: Bangha Béla. Bp., 1931-1933, Magyar Kultúra,(Pallas-ny.), XIV+528;+VIII+532 p.; VIII+532;+ VIII+544 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötések, kopott borítókkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
: nagy_andras