Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Kreitner Gusztáv: Gróf Széchenyi Béla keleti utazása. India, Japán, China, Tibet és Birma országokban. Bp., 1882, Révai, 497?1028 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Bekötött eredeti (!) elülső papírborítóval. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült térképpel, laza fűzéssel, a papírborítón tulajdonosi bejegyzéssel és bélyegzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg