Julier Ferenc: A búvárnaszád háború. A kiváló katonai szakíró könyve a tengeralattjárók harcának módszereiről, eseményeiről, lehetőségeiről. Bp., 1940, Viktorisz. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.