Tétel

Katalognummer:

19374.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

4 800 HUF

15

Beschreibung:

Dr. Brósz Róbert: Nem teljes jogú polgárok a római jogforrásokban (A római polgárság rétegződése). Bp., 1964, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 300 p. Megjelent 700 példányban. Orosz és német nyelvű összefoglalóval. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, kissé laza kötéssel, máskülönben jó állapotban. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk