Gert K. Nagel: Möbel von der Renaissance biz zum Jugendstil. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. Augsburg, 1994., Battenberg Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé karcos, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a gerinc alján apró sérüléssel.