Hock János: Vigasztalások könyve. Elmélkedések és hangulatok. Bp., 190... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000038/Hock-Janos-Vigasztalasok-konyve-Elmelkedesek-es-hangulatok-Bp-1903-Athenaeum-4plus227-p~II3288069
3288069
21507
481
Beschreibung: Hock János: Vigasztalások könyve. Elmélkedések és hangulatok. Bp., 1903., Athenaeum,4+227 p. Harmadik kiadás. Honti Nándor szecessziós fekete-fehér rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
: nk