Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 68

Franciaország ~1970. "Trésor des Rois de France" sorozat 14db bronz utánveret érme karton gyűjtőlapra ragasztva T:AU ragasztónyom France ~1970. Fourteen coins from the "Trésor des Rois de France" series glued to cardboard collector's sheet C:AU gluemark
33473.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Franciaország 1975. "Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - ARPHILA 75 - Párizs" kétoldalas, sorszámozott bronz emlékérem "0755". Szign.: Renée Vautier (68mm) T:UNC,AU France 1975. "Exposition Philatelique Internationale - ARPHILA 75 - Paris" double-sided, numbered bronze medallion "0755". Sign: Renée Vautier (68mm) C:UNC,AU
33474.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franciaország 1990. "Európai Biztonsági Tanács konferencia - Párizs" bronz emlékérem (68mm) T:AU France 1990. "Conférence sur la Sécurité et la Coopération en Europe - Paris" bronze commemorative medallion (68mm) C:AU
33475.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its original hard case (70mm) C:AU edge error
33476.

Rufpreis:
3 000 HUF

Franciaország - Strassburg DN(19.század) "Strassburgi Katedrális" szign. nélküli ón emlékérem (49mm) T:XF patina France - Strassburg ND(19.century) "Strassburg Cathedral" Sn commemorative medallion without sign. (49mm) C:XF patina
33477.

Rufpreis:
4 000 HUF

Franciaország DN "St. Vincent de Paul / Frederic Ozanam" bronz emlékérem. Szign.: Müller (58mm) T:XF France ND "St. Vincent de Paul / Frederic Ozanam" bronze medallion. Sign: Müller (58mm) C:XF
33478.

Franciaország DN "St. Vincent de Paul / Frederic Ozanam" bronz emlékérem. Szign.: Müller (58mm) T:XF
France ND "St. Vincent de Paul / Frederic Ozanam" bronze medallion. Sign: Müller (58mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF

33479.

Rufpreis:
1 600 HUF

33480.

Rufpreis:
1 000 HUF

Izrael 1995. "Jeruzsálem 3000 éves" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC Israel 1995. "Jerusalem 3000 years old" two-sided Cu-Ni medallion (39mm) C:UNC
33481.

Izrael 1995. "Jeruzsálem 3000 éves" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC
Israel 1995. "Jerusalem 3000 years old" two-sided Cu-Ni medallion (39mm) C:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanada 1964. "City of Sudbury, Canada - The Nickel Capital of the World / Canadian Centennial Numismatic Park - Sudbury - Ontario (Sudbury városa, Kanada - A világ nikkel fővárosa / Kanadai Centenáriumi Numizmatikai Park - Sudbury - Ontario)" Cu-Ni emlékérem (40mm) T:AU patina Canada 1964. "City of Sudbury, Canada - The Nickel Capital of the World / Canadian Centennial Numismatic Park - Sudbury - Ontario ()" Cu-Ni medallion (40mm) C:AU patina
33482.

Kanada 1964. "City of Sudbury, Canada - The Nickel Capital of the World / Canadian Centennial Numismatic Park - Sudbury - Ontario (Sudbury városa, Kanada - A világ nikkel fővárosa / Kanadai Centenáriumi Numizmatikai Park - Sudbury - Ontario)" Cu-Ni emlékérem (40mm) T:AU patina
Canada 1964. "City of Sudbury, Canada - The Nickel Capital of the World / Canadian Centennial Numismatic Park - Sudbury - Ontario ()" Cu-Ni medallion (40mm) C:AU patina

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanada DN "Kanadai Ügyvédi Kamara" egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC Canada ND "Canadian Bar Association" one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC
33483.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kína 2012-2013. "Sárkány éve" aranyozott, ezüstözött emlékérem, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
33484.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF