Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1982. "100 éves a Kner Nyomda 1882-1982" két darabból álló, kinyitható bronz emlékplakett, dísztokban (94x67mm zárt állapotban) T:UNC
31806.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy István (1920-2017) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
31807.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy István János (1938-) 1978. "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) megalakulásának 60. évfordulójára / Városmajor utca 42" bronz emlékplakett (90mm) T:AU
31808.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére 1978.1.6." egyoldalas bronz emlékérem (96mm) T:AU kis patina
31809.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy József (1931- ) DN "Kocsi Csergő Bálin gályarab prédikátor történetíró / 'Kősziklán épült ház' Hajdúhadház régi temploma" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:XF kis patina
31810.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagyházi János (1901-1992) 1968. "Prof. Hathvani István 1718-1786 / Dörzselektromozógépe" bronz plakett peremen "16" sorszámmal. Készítő: Iván Irisz (98x68mm) T:AU
31811.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem Turul ábrázolással (70mm) T:AU
31812.

Rufpreis:
4 000 HUF

Patzó Pál (1886-1945) DN "Hindenburg" Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND "General Feldmarschall Hindenburg" Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.
31813.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

R. Kiss Lenke (1926-2000) DN Egyoldalas, feltehetően a művész tenyérlenyomatát ábrázoló bronz plakett (81mm) T:AU
31814.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rajki László (1939-) 1985. "25 éves a Kőröstáj / Sas Ervinnek" kétoldalas bronz emlékplakett (95mm) T:AU patina
31815.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rajki László (1939-) 1987-2004. "Bonne Nouvelle Année Rajki L. Szentendre" kétoldalas bronz emlékplakett (5xklf) (52mm) T:AU patina
31816.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rajki László (1939-) 1985. "Bonne Nouvelle Année! Rajki L. Sztendre" kétoldalas bronz emlékplakett (68mm) T:AU patina
31817.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF