Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181927
31806
480
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1982. "100 éves a Kner Nyomda 1882-1982 " két darabból álló, kinyitható bronz emlékplakett, dísztokban (94x67mm zárt állapotban) T:UNC
3030080
31807
480
Numismatik
Nagy István (1920-2017) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
3169554
31808
480
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1978. "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) megalakulásának 60. évfordulójára / Városmajor utca 42" bronz emlékplakett (90mm) T:AU 3257615
31809
480
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére 1978.1.6." egyoldalas bronz emlékérem (96mm) T:AU kis patina 3179738
31810
480
Numismatik
Nagy József (1931- ) DN "Kocsi Csergő Bálin gályarab prédikátor történetíró / 'Kősziklán épült ház' Hajdúhadház régi temploma " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:XF kis patina
3178589
31811
480
6500
Numismatik
Nagyházi János (1901-1992) 1968. "Prof. Hathvani István 1718-1786 / Dörzselektromozógépe " bronz plakett peremen "16" sorszámmal. Készítő: Iván Irisz (98x68mm) T:AU
3281254
31812
480
Numismatik
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében " patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem Turul ábrázolással (70mm) T:AU
3222466
31813
480
Numismatik
Patzó Pál (1886-1945) DN "Hindenburg" Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND "General Feldmarschall Hindenburg" Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.
3200803
31814
480
Numismatik
R. Kiss Lenke (1926-2000) DN Egyoldalas, feltehetően a művész tenyérlenyomatát ábrázoló bronz plakett (81mm) T:AU
3258438
31815
480
Numismatik
Rajki László (1939-) 1985. "25 éves a Kőröstáj / Sas Ervinnek" kétoldalas bronz emlékplakett (95mm) T:AU patina 3258247
31816
480
Numismatik
Rajki László (1939-) 1987-2004. "Bonne Nouvelle Année Rajki L. Szentendre" kétoldalas bronz emlékplakett (5xklf) (52mm) T:AU patina 3258260
31817
480
Numismatik
Rajki László (1939-) 1985. "Bonne Nouvelle Année! Rajki L. Sztendre" kétoldalas bronz emlékplakett (68mm) T:AU patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF