cca 1930-1940 Beliczay Béla mézeskalácsos és viaszgyertya-öntő (Bp. VII., Csányi u. 3.) reklámlap, hátoldalán kézzel írt nyugta, sarkán folttal, 21x15 cm
"Első magyar szakácsművészeti kiállítás a székesfővárosi (Pesti) Vigadó Termeiben. 1910 deczember 28-tük 1911. évi január hó 2-ig. A Magyarországi Szakácsok Segítő Társalapja javára rendezi a Magyar Szakácsok köre.", számolócédula, az egyik sarkán apró hiánnyal, 6,5x14,5 cm
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Dogs), in album sheets
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Brit Királyi Haditengerészet), gyűrűs albumban / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Royal Navy), in ring binder
Monofil düsesz paszpollal! Divat reklám- vagy plakátterv, akvarell, papír, feltehetően 1960 körül, olvashatatlan jelzéssel és ajándékozási sorokkal, üvegezett fakeretben, 34,5x16,5 cm