Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 33

Franz von Suppé: 6 Beliebte Ouvertüren für Violine und Klavier. Wien-Leipzig, é.n., Jos. Aibl GmbH ,,Universal-Edition" AG, 79+(1) p.+ 24 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
17435.

Rufpreis:
2 000 HUF

Musikalische Edelsteine. Neue Folge. 42 moderne und beliebte Operetten- und Opern-Schlager, Salonstücke, Tänze, Märsche und Lieder. Hamburg-Wien, 1909, Anton J. Benjamin - W. Karczag & K. Wallner, 207 p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, sérült gerinccel, helyenként lapszéli szakadásokkal.
17436.

Rufpreis:
2 000 HUF

William P. Gottlieb: The Golden Age of Jazz. Text and Photographs by - - . New York, 1979, Simon and Schuster. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17437.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Orrin Keepnews - Bill Grauer, Jr.: A Pictorial History of Jazz. People and Places from New Orleans to the Sixties. New York, 1981, Bonanza Books. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17438.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
17439.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával, Réber László rajzaival. Bp., 2016, Editio Musica. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17440.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gánóczi Gábor: RAP. ALÁÍRT! Sátoraljaújhely, 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17441.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Beethoven-évfordulóval kapcsolatos tétel (3 db): 1927 A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium levele Kárpáti (Kárpáthy) Sándor (1872-1939) zenetanár, zeneszerző részére, amelyben értesítik a Beethoven-centenárium alkalmából felállítandó bizottság tagjává választásáról; valamint az Országos Magyar Dalosszövetség Kárpáti Sándornak írt levele, amelyben köszönetet mondanak a Beethoven-centenárium rendezését előkészítő ülésen a Dalosszövetség bevonása érdekében tett felszólalásáért + 1920 Moderne Welt, Beethoven-Festschrift, II. Jahrgang, Heft 9. Beethoven születésének 150. évfordulója alkalmából kiadott, német nyelvű emlékkiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17442.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gát József: Zongorametodika. Bp., 1964. Zeneműkiadó vállalat. 227p + (4) Kiadói, kissé kopott, illusztrált félvászon kötésben
17443.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kapy Gyula: A magyar fájdalom revíziós dalai. Kottafüzet a szerző által DEDIKÁLT. kis szakadással
17444.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gál György Sándor: A zene története. Bp., [1937], Dante, 295+(1) p.+ 19 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben.
17445.

Rufpreis:
1 400 HUF

Legujabb katonadal. A két tábori lap, énekhangra és zongorára Nagy Zsigmond verse. Bp., 1942, Magyar Muzsikus. Kotta. 3 sztl. oldal. Nagy Zsigmond által DEDIKÁLT! + Nádasdi Géza: Nem hiszek én. Kotta.
17446.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF