1940 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 32 p. Benne az új országhatárokkal, a visszatért Felvidék, Kárpátalja, és Erdély területeivel. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + ca 1900 Hont vármegye térképe 27x35 cm
1943 Truppenübungsplatz Bergen, Munster. 1 : 1.000.000, Berlin, Reichsamt für Landesaufnahme, 72,5x69,5 cm. (Bergen katonai gyakorlótér térképe. A területen a Wehrmacht irányítása alatt 1935 és 1937 között épült ki a laktanyakomplexum és gyakorlótér; a komplexum a Bergenhez tartozó Belsen falu határában volt, ezért összevontan Bergen-Belsennek nevezték el. 1941-ben a katonai komplexum mellett hadifogolytábor létesült, amelynek egy része 1943-ben az SS felügyelete alatt koncentrációs táborrá lett alakítva.)
1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), szép állapotban 73x45 cm
1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérülésekkel, hátoldalt ragasztással megerósítve115x84 cm