Stich Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3026443
11321
480
3200
Engravings
2866656
11322
480
Engravings
1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
3161346
11323
480
Engravings
Faria jelzéssel: Táncoló alak (karikatúra), XIX sz. vége. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 32×25 cm 3076540
11324
480
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
3257411
11325
480
Engravings
Ernst August I., Hannover királyának portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 15x9 cm 3257415
11326
480
Engravings
III. Frigyes Vilmos porosz király portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 15x9 cm
3249068
11327
480
Engravings
3249056
11328
480
Engravings
cca 1900 17 db kőzetekkel, ásványokkal, drágakövekkel, földtörténeti korszakokkal, barlangokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm 3276366
11329
480
Engravings
cca 1840 Osztrák népviseleteket ábrázoló színezett acélmetszetek: Amstetten, Waidhofen, Eger, össz 6 db 8x11 cm + 18 db osztrák uralkodót ábrázoló litho leporello 6x12 cm 3276319
11330
480
Engravings
4 db klf metszet Kiel, Burg Sperberstein, St Germains, Frithiofs Bauta kb 17x24 cm 3248332
11331
480
Engravings
cca 1900 16 db növényvilággal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, közte egy színes litográfiával is. 24x30 cm és 15x24 cm 3248046
11332
480
Engravings
cca 1900 20 db állatokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, közte néhány színes litográfiával is. Javarészt 24x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF