Stich

Zahl der Lose: 73

11321.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
11322.

Rufpreis:
2 000 HUF

11323.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
11324.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ernst August I., Hannover királyának portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 15x9 cm
11325.

Rufpreis:
2 800 HUF

III. Frigyes Vilmos porosz király portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. 15x9 cm
11326.

Rufpreis:
2 800 HUF

11327.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 17 db kőzetekkel, ásványokkal, drágakövekkel, földtörténeti korszakokkal, barlangokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm
11328.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1840 Osztrák népviseleteket ábrázoló színezett acélmetszetek: Amstetten, Waidhofen, Eger, össz 6 db 8x11 cm + 18 db osztrák uralkodót ábrázoló litho leporello 6x12 cm
11329.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 db klf metszet Kiel, Burg Sperberstein, St Germains, Frithiofs Bauta kb 17x24 cm
11330.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900 16 db növényvilággal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, közte egy színes litográfiával is. 24x30 cm és 15x24 cm
11331.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 20 db állatokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, közte néhány színes litográfiával is. Javarészt 24x30 cm
11332.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF