10865.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.