Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 600HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX sz. vége/XX. sz eleje: Viharos táj. Olaj, fa. Hátoldalán olvashatatatlan korabeli felirattal. Dekoratív fakeretben. 23,5x12 cm