10869.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22