10952.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Horkay Péter jelzéssel (a hátoldalán): Rőzsehordó. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20,5x25,5 cm