10975.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Éber jelzéssel: Észak-Amerika, Banff és Jasper Nemzeti Park. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm