Sebes Tibor: Jambó, Kilimandzsáró! A szerző, Sebes Tibor (1929-2011) újságíró által DEDIKÁLT! Bp., 1967, Táncsics. Egy színes kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói kissé sérült és gerincén kissé foltos papír védőborítóval, néhány lap kijár és alja kissé foltos.