Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 33

Hahn István: A hadművészet ókori klasszikusai. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Hahn István. Bp., 1963, Zrínyi, 943+1 p. + 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban. Benne Vegetius: A hadtudomány foglalata (Epitoma rei militaris) c. művel (751-865 p.) A témában alapmunka. Ennek ellenére magyarul más formában nem érhető el!
19562.

Rufpreis:
3 000 HUF

19563.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

A 140 éves Vám- és Pénzügyőrség Emlékalbuma. 1867-2007. Szerk.: Balaska Andrea, Kiss Attila. Bp., 2007, Viva Média Holding. Kiadói egészvászon-kötés, CD-melléklettel.
19564.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Julier Ferenc: Tűzben az ellenség ellen. Összeáll.: - -. ny. ezredes. Bp., én., Tolnai. 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítókkal, az első néhány lapszélén kis sérülésekkel.
19565.

Rufpreis:
2 000 HUF

19566.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Ravasz István: Magyarország és a Magyar Királyi Honvédség a XX. századi világháborúban. 1914-1945. (Nagykovácsi, 2003), Puedlo. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19567.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kováts Zoltán - Nagy István: Korszerű lövészfegyverek. Bp., 1969, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19568.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hanasiewicz Oszkár: Korszerű hadisebészet vezérfonala. Bp., 1927., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 180 p. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, "Biró Béla" orvos névbélyegzésével.
19569.

Rufpreis:
2 800 HUF

vitéz Náray Antal-vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. M. Egyetemi nyomda. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
19570.

Rufpreis:
2 800 HUF

Madaras Péter - Dr. Varga József: Piliscsaba tábortól a Pázmány Péter Katolikus Egyetemig (Fejezetek a piliscsabai katonai táborok történetéből). Bp., 1997, Petit Real, papírkötés, jó állapotban.
19571.

Rufpreis:
2 000 HUF

Die Wehrmacht. Herausgegeben vom Oberkommnado der Wehrmacht. Um die Freiheit Europas. Berlin, 1941, Verlag "Die Wehrmacht". Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19572.

Rufpreis:
2 000 HUF

II. sz. pótfüzet a m. kir. Hadilevéltár anyagának áttekintéséhez. (2x) + Hadtörténelmi közlemények VII. évf. III. füzet
19573.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF