Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 562

20123.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Lóránt János Demeter, 2 db katalógus: Akvarellek. H.n., 1995, k.n. + Akvarellek, olajfestmények, rajzok, szobrok 2000-2004. Kecskemét, é.n., Ágo-Art Galéria. Kiadói papírkötés.
20124.

Rufpreis:
1 200 HUF

Akos Szabo. Paris, 1967, Galeria Lambert, 2 sztl. lev. Kiállítási katalógus.
20125.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

cca 1988 Kéri László. Kiállítási katalógus. hn.,én., nyn., 12 sztl. lev. A művész, Kéri László (1949 - ) Tornyai-díjas festőművész által aláírt példány! A kiállításokat felsoroló résznél autográf kiegészítésekkel. Benne a művész 3 autográf levélével, valamint egy üdvözlő lapjával, rajta autográf soraival. Kiadói papírkötés.
20126.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

cca 1984 Endre Nemes Múzeum. Állandó kiállítás vezetője. Szerk.: Romváry Ferenc. Janus Pannonius Múzeum művészeti kiadványai 53. Pécs, én., Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés. + 1982 Endre Nemes. Bp. - Pécs, Magyar Nemzeti Galéria - Pécsi Galéria. Kiadói papírkötés.
20127.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

A magyar képzőművészek memoranduma. A képzőművészek művészi, szociális és gazdasági problémáinak megoldása tárgyában 1934-1935. Bp., 1935, Attila-ny., 45+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított, foltos borítóval, foltos lapélekkel.
20128.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20129.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Tavasz a művészetben. Évszakok a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én., Szalay Sándor-ny.,46+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
20130.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

A Magy. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter megbízása alapján Székesfehérvárott rendezett képzőművészeti kiállítás tárgymutatója. Székesfehérvár, 1938, Csitáry G. Jenő-ny., 16 p. Benne Aba Novák Vilmos, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi Grünwald Béla, Jeges Ernő, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Klie Zoltán, Kmetty János, Lux Elek, Medgyessy Ferenc, Molnár C. Pál, Róna Emy. Szabó Vladimir, Szőnyi István, Tihanyi János Lajos, Varga Nándor Lajos, Zádor István. Kiadói papírkötés, foltos hátsó borítóval.
20131.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

cca 1989 Bullás József: Munkák. 1976-1989. hn., én., Szerzői kiadás, 59 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20132.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Tél a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én.,Szittya I. M. O., (Szalay Sándor-ny.), 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült fűzéssel.
20133.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kassákné Simon Jolán. Bp., 2003, Kassák Múzeum,(Vác, Nalors Grafika-ny.), 19+1 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20134.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF