Neuestes und vollständigstes Taschen-Fremdwörterbuch, in welchem mehr als 20000 fremde Wörter... Wien und Leipzig,én., Dorfmeister, VI+2+17-520 (kéthasábos számozás) p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.