Keramiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156027
11513
479
Art-ceramics
Retri iparművészeti váza. Címkével, hibátlan, m: 19 cm
3153216
11514
479
Art-ceramics
Szilke és tányér. Korond. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm, d: 17 cm 2467239
11515
479
Art-ceramics
Csurgatott mázas kerámia kupa. SDX kupa. Hibátlan. 24 cm 3136833
11516
479
Art-ceramics
Keleti zenészek. Rézlemez-bőr falidísz, d: 19,5 cm
3175453
11517
479
Art-ceramics
Pataki Kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm 2792625
11518
479
Art-ceramics
Hagyma tároló, kopott, jelzés nélkül, m: 18 cm
3112877
11519
479
Art-ceramics
Pipázó feérfi. Kerámia figura, jelzés nélkül, kopással, m:13,5 cm
2964236
11520
479
Art-ceramics
Kék-arany sétáló gyertyatartó pár, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
3089100
11521
479
Art-ceramics
Meissen 4 darab kerámia plakett, jelzett, hibátlan, d: 4-8 cm
3169029
11522
479
Art-ceramics
Retro iparművész fali virágtartó, jelzés nélkül, hibátlan, 15x10 cm
3161790
11523
479
200
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzett, sérült, repedt, m: 16 cm 3161772
11524
479
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF