Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

31494.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,99g/0.800/42,5mm) T:AU
31495.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal "0003291" (31,48g/0.925/42,5mm) T:PP
31496.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31497.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31498.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem. A "MÉE Gyöngyösi Csoport" szöveg helyett csak "Gyöngyös" az évszám alatt! (42,5mm) T:UNC Adamo GS8
31499.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Debrecen" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (65mm) T:XF karc, patina
31500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:UNC (eredetileg PP)
31501.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31502.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31503.

Rufpreis:
1 600 HUF

31504.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31505.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF