Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

31723.

Rufpreis:
6 000 HUF

1867. "I. FERENCZ JÓSEF - ERZSÉBET KORONÁZTATVA. BUDA-PESTEN. 1867 / MEGÚJULT FÉNNYEL RAGYOG SZENT MÉLTÓSÁGÁBAN" Sn koronázási emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (65mm) T:VF ph. / Hungary 1867. "I. FERENCZ JÓSEF - ERZSÉBET KORONÁZTATVA. BUDA-PESTEN. 1867 / MEGÚJULT FÉNNYEL RAGYOG SZENT MÉLTÓSÁGÁBAN" Sn coronation commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (65mm) C:VF edge error
31724.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:VF ph.
31725.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

31726.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Sn emlékérem füllel. Szign.:K.S. (33mm) T:XF,VF több ph.
31727.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1880. "Magyar Ország Gazdasági Egyesülete" kétoldalas bronz érdemérem, hátoldalán "III. Rendü Polgár Péter 4. sz. ekéjének" gravírozással. Szign.: IDBF. Korabeli, de nem saját, sérült tokban. (46,5mm) T:AU patina
31728.

Rufpreis:
10 000 HUF

31729.

Rufpreis:
1 400 HUF

1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:F,VG ph., lyuk
31730.

Rufpreis:
2 000 HUF

1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF patina / Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV. (Hungarian United Artists)" maker's mark (31mm) C:AU,XF patina
31731.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32mm) T:VF ph.
31732.

Rufpreis:
2 400 HUF

1896. "Millenniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF,VF ph, karc, kis anyaghiba
31733.

Rufpreis:
3 000 HUF

1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31734.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF