Spielzeuge Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202974
13842
479
Toys, board-games
Fa logikai játél dobozában, 30x22 cm
3213519
13843
479
Toys, board-games
Antik búgócsiga, fém, műanyag, benne vadnyugati jelenettel, kopott, karcos, kis sérüléssel, m: 23 cm 2928999
13844
479
Toys, board-games
Ki tud többet társasjáték, eredeti dobozában kompletten
2928997
13845
479
Toys, board-games
cca 1960 Észforgató társasjáték, eredeti dobozában kompletten
3136247
13846
479
Toys, board-games
2 db Wendt & Kühn zenélő figura. angyalok Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3136242
13847
479
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. trombitás angyal Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3136236
13848
479
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. dobos angyal Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3136233
13849
479
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. énekes angyal Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3131842
13850
479
Toys, board-games
35 darab huszár ólomkatona. Jó állapotban, m: 6 cm
2907027
13851
479
3800
Toys, board-games
Teke játék. Mechanikus. Faragott fa 26 cm
3038819
13852
479
Toys, board-games
Kilencpoharas ivós játék, dobozában
2457894
13854
479
Toys, board-games
Mágneses játék és német nyelvű gyerekdalok olvasókártya
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF