1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.
1967 Jiří Voskovec és Jan Werich cseh avantgárd színészek dalszövegeinek cseh szövege és magyar fordítása, idézte és ford.: Rédey Tibor, kb. 40-50 kézzel írt oldal, kissé viseltes füzetben, foltos borítóval
1968 Visegrád, Gyergyai Albert (1893-1981) író, irodalomtörténész saját kézzel írt képeslapja Szekeres György (1914-1973) újságíró, műfordító, az Európa Kiadó főszerkesztője részére, amelyben megköszönöi egy Flaubert előadáson való részvételét, autográf aláírásával.
1976-1995 Híd-építéssel kapcsolatos oklevelek Bors Ernő/ifj Bors Ernő részére, köztük a Lágymányosi-híd építésében végzett munkájáért, feliratozott nemzeti szalaggal (Lágymányosi Duna-Híd 1995.)
1977 Szigethalom MSC labdarúgó csapatának oklevele Gulácsi Sándor edző részére 6 éven keresztül végzett munkájáért, aláírásokkal, díszes grafikával (akvarell, ceruza, jelzett), 70x42 cm
1982 januárja, Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf, szellemes verses sorai Bódi Marának, 3 db Balatonfüredről küldött képeslapon, Keresztury Dezső autográf aláírásával. "A ködtengerből bizony! mint egy cet fölmerült Tihany, egyébként minden fehér, ameddig szemem elér (...)"
1982 januárja, Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf verses sorai Bódi Marának, 3 db Balatonfüredről küldött képeslapon, Keresztury Dezső autográf aláírásával.
1990 Fischer Ernő festőművész autográf levele, melyben sajnálkozik, hogy nem tud a megnyíló egri egyéni kiállítására elmenni. Egy beírt oldal, Fischer Ernő autográf aláírásával.
cca 1990-2000 Földes Vilmos (1942-) autográf levele Mikula Gyula részére és 3 db jelzés nélküli rajza (tus, papír), valamint valamint 3 db további autográf felirata lapokon.