Dokument

Zahl der Lose: 155

1913-1923 Bp., össz. 3 db okmány, mind fejléces papíron: Pesti Victoria Gőzmalom, értesítés évi összjövedelmeről; Bruckner kö- és könyvnyomda, apró szakadással; Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó-Bank értesítő
14244.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1914-1940 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz köthető össz. 6 db okmány: 1914 Képzőművészeti Főiskola, bizonyítvány, Várdai Szilárd (1858-1936) igazgató autográf aláírásával; 1926 állampolgársági bizonyítvány; keresztlevelek stb.
14245.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1914-1944 Karvaly Gizella zenész, cimbalomművész fotó- és okmányhagyatéka, 5 db, közte születési anyakönyvi kivonat (örökbefogadásra vonatkozó feljegyzéssel); a Budapest III. kerületi Zenekonzervatórium által kiállított bizonyítvány/oklevél cimbalom szak elvégzéséről; a konzervatórium cimbalom szakának vezetőjét és tanítványait ábrázoló fotó (sérült); stb. Változó állapotban.
14246.

Rufpreis:
5 000 HUF

1915 Bp., Elismervény 1000 korona járadékkölcsönről, az Orosházi Takarékpénztár epcsétjével
14247.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915-1917 Nagyvárad, banki és ügyvédi levelezés
14248.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1915-1953 Dr. Fülei-Szántó Endre (1890-1958) jogász, egyetemi tanár papírhagyatéka: fényképes MÁV igazolvány, közmunka igazolvány, tábori posta, levelezés (1951-ben politikai okokból kitelepítették Kunszentmártonba, majd bebörtönözték, 1956-ban szabadult)
14249.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1916 Bp., erkölcsi bizonyítvány Bőle Kornél (1887-1961) hitszónok, lelki író, filológus, domonkos szerzetes, Árpád-házi Margit szentté avatásának előmozdítója autográf aláírásával.
14250.

Rufpreis:
2 400 HUF

1917 Esztergomi hercegprímási fejléces papíron írt levél azonosítatlan bíbornok aláírásával
14251.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920 9 db Római fürdőtelep egyesület tagsági igazolvány, kitöltetlen, jó állapotban, 9x12 cm
14252.

Rufpreis:
1 000 HUF

1921-22 össz. 3 db vizsgálati bizonyítvány, Bp. M. Kir. Áll. Felső Ipariskola, fűtő és gépkezelő szakképzés, ugyanazon személy részére, beazonosítandó aláírásokkal
14253.

Rufpreis:
3 000 HUF

1921-1935 Forgalmi adókönyv, adóbélyegekkel
14254.

Rufpreis:
1 000 HUF

1923 Kunhegyes, másolat tanárnő számára kiadott díjlevélről
14255.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF