Budapesti fürdőket bemutató prospektusok, 2 db (egy régebbi, egy modern): Fővárosi gyógyfürdők és gyógyforrások V., kihajtva: 53,5x19,5 cm + Budapest Fürdőváros, 28 p.
1871 Buda-Pesti Kalauz a testvérvárosok tervrajzával. Tisztelt vendégeinek ajánlja a szállodatulajdonos Frohner. Berlin, 1871, Kiessling Elek (Ihring & Haberlandt-ny.), XVI+104 p.+ 1 (Pest és Buda térképe, kihajtható) t. Magyar és német nyelven, hirdetésekkel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
Darvas István: A budai alagút ismeretlen első tervezői és tervei. Különlenyomat a Városi Szemle XXXII. évfolyamából. Bp., 1946, Székesfővárosi Házinyomda, 19+(1) p.+ 1 (kétoldalas) t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, a szövegben ceruzás ill. tollas korrektúrákkal.
Lanfranconi Enea által Budapest fővárosnak ajándékozott budapesti történelmi képek jegyzéke. Bp., 1887, Pesti Könyvnyomda Rt., 35+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kis lapszéli szakadással. Ritka!
Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Budapest 1945 Löbl Dávid és Fia 30 + [1]p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirattal, papírborító nélkül.