10983.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Kalina József?): Kenézlői táj. Akvarell, papír. 23x33,5 cm. Üvegezett fakeretben. Paszpartu kissé foltos.