Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263336
11030
479
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a domboldalban. Olaj, karton, keretben 50x68 cm
3263350
11031
479
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Pasztell, akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 43,5x59 cm
3267495
11032
479
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: A lemenő nap fényei. Olaj, vászon. 24x18,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3263870
11033
479
Olvashatatlan (Czóbel?) jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19,5×23 cm 3263838
11034
479
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 45x49,5 cm 3263839
11035
479
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi akt (anatómiai tanulmány). Szén, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben. 63x48 cm 3263865
11036
479
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 24×31,5 cm
3263577
11037
479
Azonosítatlan jelzésssel: Gödöllői vadászat. Rézkarc, papír,jelzett üvegezett keretben 20x25 cm 3266202
11038
479
Jelzés nélkül: A Budai Vár 1963. Rézkarc, papír, 7,5x14 cm
3187717
11039
479
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak. Lavírozott tus, papír, sérült, paszpartuban. 20,5x27,5 cm 3189182
11040
479
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 61×46 cm.
3253645
11041
479
Jelzés nélkül: Simonyi óbester. Tus, vegyes technika, papír. 19x27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF