Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 310

Olvashatatlan jelzéssel: Ház a domboldalban. Olaj, karton, keretben 50x68 cm
11030.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Pasztell, akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 43,5x59 cm
11031.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: A lemenő nap fényei. Olaj, vászon. 24x18,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11032.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan (Czóbel?) jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19,5×23 cm
11033.

Rufpreis:
5 000 HUF
21

Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 45x49,5 cm
11034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi akt (anatómiai tanulmány). Szén, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben. 63x48 cm
11035.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 24×31,5 cm
11036.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Azonosítatlan jelzésssel: Gödöllői vadászat. Rézkarc, papír,jelzett üvegezett keretben 20x25 cm
11037.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: A Budai Vár 1963. Rézkarc, papír, 7,5x14 cm
11038.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lovak. Lavírozott tus, papír, sérült, paszpartuban. 20,5x27,5 cm
11039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 61×46 cm.
11040.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Simonyi óbester. Tus, vegyes technika, papír. 19x27 cm
11041.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF